Wczytuję stronę...

Mapa inwestycji

Z miejsca: Do:

Inwestycja, nad którą obecnie pracujemy, to osiedle szeregowców i bliźniaków w Pępowie. Pępowo jest  spokojną miejscowością, znajdująca się w niewielkiej odległości od Trójmiasta. Polecamy to miejsce w szczególności tym wszystkim, którzy chcieliby połączyć życie i odpoczynek ze wszystkimi możliwościami, jakie daje funkcjonowanie w wielkim mieście.

To właśnie w Pępowie powstał  Państwa wymarzony dom w zabudowie szeregowej, bliźniaczej. Każdy z mieszkańców będzie miał możliwość łatwego dostania się do Gdyni, Gdańska i innych miejsc w okolicach Trójmiasta, dzięki niewielkiej odległości od nich oraz funkcjonującej tu metropolitalnej kolei. Decydując się na taki wybór, możecie Państwo funkcjonować na co dzień w jednej z trójmiejskich miejscowości, pracować, czy uczyć się tam, a odpoczywać na łonie przyrody..  Przekonajcie się Państwo sami o tym, że życie w Pępowie Os. Chabrowe wzgórze, w pobliżu Trójmiasta, może być niezwykle wygodne. Sprawiamy, że dom na osiedlu Chabrowe Wzgórze będzie realizacją Państwa marzeń o własnym miejscu na ziemi.

Odległości do poszczególnych punktów w okolicy osiedla:

- 100 m sklepy oraz nieopodal
- 500 m stacja paliw
- 550 m serwis samochodowy
- 900m do centrum Pępowa
- 1100 m przystanek PKM stacja Pępowo
- 800 m szkoła
- 600 m warsztat samochodowy
- przystanek komunikacji miejskiej

- przedszkole
- kościół
- 80 m fryzjer
- 90 kosmetyczka
- dentysta
- do centrum Gdańska około 15 km ( do granicy miasta 5 km)
- do centrum Gdyni około 18 km

Zdrowo

bezpiecznie

Energooszczędnie

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania oraz poznaj naszą politykę prywatności Polityka prywatności i cookies