Wczytuję stronę...
Deweloper z tradycjami - ponad 40 lat doświadczenia i działania w budownictwie na rynku pierwotnym pozwala nam wprowadzać do budynków wznoszonych przez naszą firmę nowatorskie rozwiązania, materiały i technologie, które to zapewniają energooszczędność budynków co pozwala znacznie zmniejszyć koszt eksploatacji.

Budynki z rynku pierwotnego są wygodne, przyjazne dla mieszkańców, środowiska oraz doskonale wkomponowują się w krajobraz.
Zawsze jesteśmy otwarci na sugestię Klienta i ewentualne rozwiązania sugerowane przez użytkowników budynków wykonanych przez naszą firmę.


Jako profesjonalny deweloper podczas realizacji inwestycji przestrzegamy wymogów Prawa Budowlanego w zakresie stosowanych urządzeń, jak i specjalistycznej wiedzy. Zgodność z prawem i satysfakcja Klienta są dla nas celami nadrzędnymi. Posiadamy certyfikacje, wiodących na rynku ogólnoświatowym, systemów dociepleniowych.

 

Siedziba firmy

ul. Dąbrowszczaków 20
80-365 Gdańsk

E-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon

tel. +48 575 344 644

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania oraz poznaj naszą politykę prywatności Polityka prywatności i cookies